Hakkımızda

2019 yılında faaliyete geçen Ekva Group genç ve başarılı girişimci Tahir Otlu ile kadın girişimci olarak tecrübelerini online platforma taşıyan Sema KALAYCI tarafından kurulmuştur. Yeni bir firma olmasına rağmen sektörde kısa sürede adından söz ettiren ve başarılı işlerle özdeşleşen Ekva Group, birçok farklı sektör ve girişimciye hitap etmektedir. Başarısını büyük ölçüde özgün bakış açısına, online eğitim ve danışmanlık kavramına farklı bir boyut kazandırmış olmasına borçludur. Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren, eğitim ve danışmanlık çalışmalarına alanında uzman kişilerden oluşan kadrolar ile devam etmektedir.

Temel amacımız, firmanızın e-ticarette başarılı olmasını ve dijital dünyada yer edinmesini sağlayabilmektir. Online eğitim platformu olarak, sizlere her zaman yakınız ve istediğiniz zaman destek alabileceğiniz bir noktadayız. Eğitimi yalnızca bilgi aktarımından ibaret olarak görmemekle birlikte, sizlere ilham vermek ve hedeflerinize giden yolda yanınızda olmak firmamızın amaçları arasındadır.

Teknik ve uzman bakış açımız ve gelişmiş ticari altyapımızla, firmanıza değer kazandırmak ve başarılarınıza giden yolda rehber olmak bizi heyecanlandırıyor.

Ekva, kuvvetli anlamına gelir. Amacımız, şirketiniz için en ekva hizmeti sağlayarak sizi sektörde kuvvetli kılabilmek. Sizlerin de aramıza katılmasını ve birlikte yürümeyi isteriz.

Kurucularımız

Ben SEMA KALAYCI...

Kariyer hayatıma üniversitede aldığım işletme lisans eğitimiyle başladım. Mezun olduktan sonra kamu kurumlarına ve özel kurumlara profesyonel danışmanlık ve koordinatörlük hizmeti verdim. Bir kadın girişimci olarak, tecrübelerimi ve edindiğim uzmanlığı, eğitim programlarında aktarmaya her zaman özen gösterdim. Hizmet verdiğim sektörlere değer katmak benim için son derece önemli. Danışmanlık kariyerim, kişiler ve gruplar için koçluk hizmetleriyle devam etmektedir. Bunun yanında, iki yıl önce Amazon’da e-ticaret faaliyetlerine başladım ve bu alanda aktif olarak devam etmekteyim. Dinamik, çalışkan ve profesyonel bir ekip ile birlikte EKVA GROUP şirketi bünyesinde, tecrübelerimi ve uzmanlığımı aktararak sektörde kaliteli hizmet vermeye devam ediyorum.

Ben TAHİR OTLU. Yaklaşık 5 yıldır, e-ticaret sektöründe profesyonel olarak hizmet veriyorum. “Amazon Para Kazanma Yöntemleri” adlı kitabım 2018 Eylül ayında, Amazon Kindle üzerinden 13 ülkede yayınlandı. Türkçe ve İngilizce olarak kaleme aldığım bu kitaptan elde edilen gelir, sosyal yardım kuruluşlarına ve vakıflara bağışlandı. Sektörde uzun yıllar tecrübe edindikten sonra sizlere en EKVA hizmeti verebilmek adına EKVA GROUP şirketini kurduk. Tecrübelerimi ve uzmanlığımı aktararak, sektörde kaliteli hizmet vermeye ve şirketimize değer kazandırmaya devam ediyorum.