1000+ SATIŞ ORTAĞIMIZ ARASINDA YERİNİ AL VE HEMEN KAZANMAYA BAŞLA!

Büyüyen e-ticaret sektöründe sende bizimle satış ortağı olup kısa ve etkili eğitimlerimizden geçtikten sonra hemen kazanmaya başlayabilirsin.

Seni aramıza davet ediyoruz!

Hemen aramıza katıl!

NEDEN SATIŞ ORTAĞI OLMALIYIM?

YÜKSEK GELİR FIRSATI

MARKA BİLİNİRLİĞİ

ALANINDA SEKTÖR LİDERİ İLE ORTAKLIK

Sermayesiz E-Ticaret İle Birlikte Kazanalım

Sermayesiz E-Ticaret İş Ortaklığı

Şimdi Birlikte Kazanalım

Hemen Başla

Elinizi Güçlendirecek Avantajlarımız

15.000'in üzerinden ürün çeşitliliği

Sermayesiz E-Ticaret bünyesinde bulunan 10'larca tedarikçiden, özenle seçilmiş 25,000'in üzerinde ürünü sitenize direkt olarak yükleyebilirsiniz. E-Ticaret'in önemli noktalarından biri olan ürün çeşitliliğini artırma noktasında operasyonel çalışmalar yapmanız gerekmez.

Kargo anlaşmasına gerek yok

E-Ticaret sitelerinin en büyük operasyonel sorunu olan kargo yönetim sürecini biz sizin için üstlendik. Sizin tek yapmanız gereken satışlarınıza odaklanmak!

Depo maliyeti yok

Ürünlerimizin tümü tedarikçi depolarından direkt olarak müşterilerinize yönlendirilir. Sizin herhangi bir stok yönetimi yapmanıza gerek kalmaz.

Şirket kurulumuna gerek yok

Siz e-ticarete hızlıca başlayabilin istedik. Bu yüzden tüm vergilendirme süreçlerini biz sizin için hallettik. Sermayesiz E-Ticaret ile satışlarınıza başlamak için bir şirket olma zorunluluğunuz yok çünkü size verdiğimiz markanıza ait e-ticaret siteniz üzerinden sattığınız her ürünün faturasını biz kesiyoruz.

Fatura, KDV, gelir vergisi ile uğraşmazsınız

Sermayesiz E-Ticaret ile odak noktanız bir tek markanız olsun istiyoruz. Başlangıçta size çok fazla zaman ve maliyet yükü bindirecek fatura ve diğer vergi işlemlerini biz hallediyoruz.

Dijital pazarlamayı öğretiyoruz

Markanızın dijital varlıklarını daha iyi hale getirmek için öğrenmeniz gereken tüm dijital pazarlama faaliyetlerini size öğretiyoruz.

Pazar yerlerinde satış yapmanızı sağlıyoruz

Markanızın daha hızlı büyümesi ve satışlarınızı artırabilmek için gerekli olan yurt için ve yurt dışı pazar yerlerinde nasıl satış yapabileceğinizi adım adım anlatıyoruz. Böylece Trendyol, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 gibi platformlarda Türkiyeye satabiliyor , Amazon, Aliexpress, Etsy gibi platformlarla ise yurtdışına satıp döviz geliri elde etmeniz mümkün.

Reklamlarınızı doğru şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz

Hazırlamış olduğunuz kampanyaları doğru reklam yöntemleri ile nasıl daha çok kişiye ulaştırabileceğinizi ve satışlarınızı artırabileceğinizi gösteriyoruz.

Anahtar teslim siteniz hazır

Sermayesiz E-Ticaret ile aramıza katıldığınız an, tam işlevsel e-ticaret sitenizi kendi adınız ile dakikalar içerisinde kurabilir, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir tema

Sitelerinizi kendi markanıza uygun renk ve yapıda düzenleyebilmeniz için hazırladığımız özelleştirilebilir 30+ modül ile size en uygun e-ticaret sitesini sürükle bırak yöntemiyle hemen oluşturabilirsiniz.

Dil seçenekleri ile limitleri kaldırdık

Farklı ülke ve bölgelere de ürün satışı yapmak istiyorsanız, sitenizin dil ayarlarını değiştirebileceğiniz dil modülümüzü kullanabilirsiniz.

Dakikalar içerisinde siteniz hazır

Tam işlevsel e-ticaret sitenizi dakikalar içerisinde kendi alan adınıza kurarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Yapay zeka tabanlı asistan yanınızda

Yaşadığınız tüm sorunlarda yapay zeka tabanlı soru cevap asistanımız ile sorularınıza yanıt bulabilir, detaylı sorularınız için ise 24 saat içerisinde ekibimizden geri dönüş alabilirsiniz.

Dijital pazarlama kodlarınızı hızlıca ekleyin

Google Analytics, Tag Manager, Facebook Piksel vb dijital pazarlama kurulumlarınızı birkaç adımda sitenize entegre ederek verilerinizi takip edebilirsiniz.

XML çıktısı alın

Farklı platformlar için hızlıca XML çıktısı alarak ürünlerinizi yükleyebilir, düzenli aralıklarla güncelleyerek sitenizdeki verilerin istediğiniz kaynağa yansımasını sağlayabilirsiniz.